شیائومی صدرنشین دوساله بازار گوشی های هوشمند هند ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار

شیائومی صدرنشین دوساله بازار گوشی های هوشمند هند

شیائومی به عنوان بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند در بازار هند می باشد. اما علت نسبت دادن این عنوان به این برند را می توان در هشت فصل پیاپی به عنوان پرفروش ترین گوشی هوشمند این بازار عنوان نمود. این برند با فروش خوب خود توانست به عنوان بزرگترین مشکل سامسونگ در این کشور میلیاردی تبدیل گردد. سامسونگ پرفروش ترین برند گوشی های هوشمند اکنون با رقیبی سرسخت به نام شیائومی مواجه گردیده است. لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعمیر گوشی شیائومی با ما در تماس باشید.

شیائومی در فصل منتهی به ژوئن توانست ۱۰.۴ میلیون دستگاه در هند بفروشد ولی سامسونگ که تعقیب کننده این برند است توانست ۹.۳ میلیون دستگاه بفروش برساند که ۲۵.۳ درصد بازار را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که این شرکت کره ای زمانی به عنوان برترین فروشنده گوشی های هوشمند این بازار محسوب می گردد. این آمار طبق تحقیقات IDC منتشر شده است. در حالی که فروش گوشی های هوشمند در این فصل با کاهش مواجه بوده اکنون تعداد ۳۶.۹ میلیون گوشی در این کشور به فروش رسیده که با رشد ۹.۹ درصدی نسبت به سال گذشته مواجه گردیده است. حتی این آمار در تمام دوره های مشابه سال های گذشته بیشتر محسوب می گردد. در صورتی که نیاز به تعمیرات موبایل دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طبق تحقیقات Counterpoint این کشور اکنون ۴۵۰ میلیون کاربر گوشی های هوشمند دارد که سال گذشته ۳۵۰ میلیون بوده و دو سال قبل ۳۰۰ میلیون کاربر بوده است. وقتی این بازار با چنین رشدی همراه است می توان به بازاری مهم در این صنعت تبدیل گردد. شرکت های رقیب چینی نیز مانند اوپو و ویوو در ماه های اخیر توجه خاصی به این بازار نموده اند که با تبلیغات گسترده در بازی های کریکت هند به افزایش فروش آنها منجر گردیده است. این دو شرکت به ترتیب با سهم ۱۵.۱ درصدی و ۹.۷ درصدی توانسته است سهم بیشتری نسبت به مقدار زمان مشابه سال گذشته تصاحب نمایند. شیائومی اکنون آماده معرفی دستگاه جدیدی از سری ردمی K20 است.

1 پاسخ
  1. پایدار موبایل
    پایدار موبایل گفته:

    به نظر شما آیا سامسونگ می تواند به بزرگترین فروشنده گوشی های هوشمند پس از دو سال صدرنشینی شیائومی دست یابد؟ نظرات سازنده خود را با ما در میان بگذارید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *