نمایشگر اولتراسونیک اپل و بهبود عملکرد لمسی نمایشگر آیفون زیر آب ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار

نمایشگر اولتراسونیک اپل و بهبود عملکرد لمسی نمایشگر آیفون زیر آب

همان طور که اطلاع دارید شرکت اپل در سال های گذشته با روندی مناسب گوشی های آیفون خود را در برابر آب و گرد و غبار محافظت نموده است. این پیشرفت ها تا حدی است که اکنون اپل واچ می تواند عملکرد شناگران را در زیر آب بررسی می کند. اگرچه این پیشرفته ها مناسب بوده ولی همچنان عملکرد آنها در شرایط جوی نامناسب و خیس بهبود نیافته است. نکته قابل توجه است که کاهش فروش آیفون در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ در حدود ۱۵ درصد بوده است. با پایدار موبایل و خدمات تخصصی تعمیرات موبایل همراه باشید.

مرکز ثبت اختراع آمریکا در پنجشنبه گذشته از پتنت جدید اپل خبر داد. این پتنت خبر از قطبنده‌ی اولتراسونیک برای صفحه نمایش ها می دهد تا بتواند تشخیص لمس کاربر را در زیر سطح خیس نمایشگر بهبود ببخشد. این پتنت می تواند لمس کاربر را از قطرات آب روی صفحه نمایش متمایز نماید و فقط تماس کاربر را تشخیص می دهد. لازم به ذکر است که برای تعمیر آیفون با ما در ارتباط باشید.

شرکت اپل هر هفته تعداد زیادی پتنت را در دفتر ثبت اختراع آمریکا درج می نماید اما این موارد بدین معنی است که این اختراعات را در محصولات آینده خود بکار گیرد. البته این موارد نیز از جهت گیری های این شرکت و برنامه های آنها برای محصولات بعدی حکایت می کند. البته این ایده تنها توسط اپل به ثبت نرسیده است و دو پتنت دیگر نیز در این حوزه به ثبت رسیده است که لمس اثر انگشت را از سایر موارد مجزا می سازد. این لمس آکوستیک که اپل به دنبال آن است اولین مرتبه نیست که مورد استفاده قرار می گیرد و پیش از این در تاچ آی دی نیز مشاهده نموده ایم. این ایده می تواند به تشخیص اثر انگشت در تمام نمایشگر بیانجامد. به نظر شما آیا این پتنت در سال های آینده در گوشی های آیفون به طور گستره تعبیه خواهد شد.

1 پاسخ
  1. پایدار موبایل
    پایدار موبایل گفته:

    به نظر شما آیفون می تواند از این پتنت در نسل آینده آیفون استفاده نماید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *