تعمیرات تبلت ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی تبلت های سونی لنوو ایسوس آیپد پرو آیپد ایر

تعمیرات تبلت

تعمیرات تبلت در واحد تعمیراتی پایدار موبایل توسط تعمیرکاران با تجربه ای صورت می پذیرد که سال های متمادی در این حوزه فعالیت نموده و اکنون با دانش بالای خود می توانند هرگونه مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری را برطرف کنند. پایدار موبایل با تجهیز نمودن واحد تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت خود شرایطی را بوجود آورده تا نهایت کیفیت تعمیرات که همان ماندگاری آن می باشد را به شما کاربران تبلت ارائه نماید. به هنگام تعمیرات تبلت باید این نکته را دقت نمود که چون تبلت امروزی از فناوری ساخت بالایی همانند گوشی های هوشمند بهره می برد حتما باید با نهایت دقت انجام گیرد تا هیچگونه آسیبی به قطعات آن وارد نگردد. ما در این مجموعه این اطمینان را به شما می دهیم که با دقت بالایی فرآیند عیب یابی را به انجام برسانیم تا فقط قطعه معیوب را تعویض یا تعمیر نماییم بطوری که در پایان فرآیند تعمیر تبلت به همان حالت سابق آن باز گردد.

واحد تعمیر تبلت ما که با ابزارآلات بروز و تجهیزات مناسبی تجهیز شده است به یکی از مجهزترین مراکز تعمیرات مبدل گردیده است به طوری که تعویض گلس ال سی دی که به مراتب هزینه کمتری از تعویض تاچ و ال سی دی موبایل دارد در این مجموعه با دستگاه های مدرن آن انجام می شود. اما بطور کلی تعمیر تبلت به بخش های تعویض تاچ و ال سی دی تبلت، تعویض قطعات سخت افزاری تبلت مانند چیپست ها و آی سی های آن و تعمیرات نرم افزاری و اندرویدی آن اشاره نموده و برای آیپدها نیز آپدیت های سیستم عامل قابل انجام است. هدف اصلی این مجموعه ارائه تعمیرات ماندگار تبلت می باشد تا نهایت رضایت کاربران را بدست آورد. همچنین وقتی پروسه تعمیر تبلت به پایان برسد این اطمینان را باید به شما داد که تبلت همانند سابق می گردد و کارآیی سابق آن بازگردانده می شود.

از ویژگی های برجسته این واحد تعمیراتی می توان به خدمات پس از تعمیرات اشاره نمود اما این روند به چه صورت است، در موارد معدودی مشاهده شده است که کاربر پس از تحویل تبلت و کار با آن مجدد با مشکل سابق مواجه می گردد در این شرایط ضمانت تعمیرات به میان آمده و باعث می شود که کاربر مجدد دستگاه را به کارشناسان و تعمیرکاران ما سپرده تا مجدد مورد عیب یابی قرار گیرد ولی دیگر نیاز به پرداخت هزینه ای نبوده و این فرآیند در صورتی که تنها همان ایراد سابق منجر به چنین وضعیتی شده باشد بدون هزینه می باشد. ویژگی دیگر را می توان به عیب یابی رایگان تبلت اشاره نمود. وقتی دستگاه وارد پروسه تعمیرات می گردد ابتدا مورد عیب یابی قرار می گیرد تا ایراد اصلی و مقدار هزینه آن تخمین زده شود. در این شرایط اگر کاربر از تعمیر تبلت خود منصرف گردد آنگاه می تواند تبلت را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کند. تمامی این خدمات جهت افزایش رفاه و رضایت کاربران ارائه می گردد و ما خود را متعهد به این کاربران دانسته و تمام تلاش خود را جهت بهبود روند تعمیرات می نماییم.

تعمیرات تبلت ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی تبلت های سونی لنوو ایسوس آیپد پرو آیپد ایر
 • تعمیرات فوری

  تعمیر تبلت در این تعمیرگاه در زمان مناسب و با کیفیت بالا صورت می پذیرد.

  حتما شما نیز از کاربران تبلت های سونی، ایسوس، لنوو و سایر برندها هستید که در صورت مواجه با هرگونه خرابی در دستگاه خود دچار خلل در انجام کارهای روزمره خود می شوید اما باید بدانید که پایدار موبایل با اطلاع از این موضوع تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا در زمان مناسبی تبلت شما را تعمیر و باز گرداند.

 • عیب یابی رایگان

  تمامی مراحل عیب یابی تبلت در پروسه تعمیرات فاقد هرگونه هزینه ای می باشد.

  پایدار موبایل با تجربه فراوان خود در امر تعمیر تبلت، امکان عیب یابی دستگاه بدون پرداخت هزینه را ایجاد نموده است. این پروسه که در ابتدای روند تعمیرات می باشد جهت اطلاع از ایراد اصلی و تخمین هزینه تعمیر تبلت انجام می گیرد.

 • هزینه تعمیرات پایین

  پایدار موبایل با تهیه قطعات تبلت با قیمت مناسب باعث کاهش هزینه تعمیر تبلت گردیده است.

  قطعات تبلت به عنوان پارامتر اصلی تعمیرات بشمار می رود لذا به هنگام تعمیرات در صورت تهیه قطعات اصلی با قیمت مناسب، می توان کاهش هزینه محسوسی را در روند تعمیرات مشاهده نمود. ما تمام تلاش خود را بکار گرفته تا تعمیرات ماندگاری در کنار هزینه مناسب ارائه نماییم.

 • خدمات پس از تعمیرات

  هرگونه خدمات تعمیر تبلت در این واحد تعمیرات از ضمانت بهره می برد.

  تعمیر تبلت بدون ضمانت یعنی عدم اطمینان از تعمیر صحیح تبلت، اما با ارائه خدمات پس از تعمیرات این اطمینان به شما داده می شود که روند تعمیرات با دقت و صحت بالایی انجام گرفته، لذا می توانید تبلت خود را بدون هیچگونه نگرانی تحویل گرفته و شروع به کار با آن بکنید.