پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل
پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

تعمیرات موبایل و گوشی

تعمیرات موبایل با توجه به رشد چشمگیر فناوری ساخت این دستگاه های هوشمند، هر روزه با تغییرات اساسی و چشمگیری مواجه می گردد که نیاز به یک دانش و علم مناسبی جه تعمیرات دارد. پایدار موبایل سال های متمادی در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و اکنون به ارائه خدمات خود بر بستر فضای مجازی (اینترنت) نموده است تا بتواند به کاربران بیشتری در حوزه تعمیرات گوشی خدمت رسانی نماید. هدف اصلی ما به عنوان مجموعه ای متخصص و کارآمد ارائه تعمیرات ماندگار به تمامی کاربران خود با انواع گوشی های هوشمند آنان است تا نهایت رضایت بدست آمده از کاربران منجر به ارتقای سطح کیفی تمامی خدمات ریز و درشت ما گردد.

از مهمترین نیازهای یک تعمیر ماندگار استفاده از تجهیزات بروز و تخصصی است که ما از آنها بهره می بریم. به عنوان نمونه می توان به تجهیزات تعویض گلس ال سی دی موجود در مجموعه اشاره نمود که توانایی تعویض گلس ال سی دی اکثر گوشی های موجود در بازار را به متخصصان ما داده است. تعمیرات موبایل به عنوان یکی از حساس ترین مشاغل داخل کشور بشمار رفته چون در صورت خطا و اشتباه در روند تعمیرات گوشی این امکان وجود دارد که گوشی از سرویس دهی خارج گردد و هزینه زیادی را به کاربر تحمیل کند اما تیم متخصص و کارشناس ما این اطمینان را به شما می دهد که وقوع چنین اتفاقاتی بیشتر یک خیال و تصور است زیرا ما همواره به ارتقای دانش کیفی نحوه تعمیرات گوشی می پردازیم.

از ویژگی های متمایز و برجسته این واحد تعمیرات موبایل می توان به استفاده از قطعات موبایل اورجینال و اصلی در کنار عیب یابی رایگان و خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات گوشی اشاره نموده که با جدیت در حال انجام است. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما مکالمه تلفنی داشته تا شما را راهنمایی نمایند.

پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

تعمیر آیفون

تعمیر آیفون در مجموعه پایدار موبایل با تخصصی ترین ابزارآلات تعمیرات گوشی انجام می شود. برای اطلاع از نحوه خدمات این مجموعه از صفحه تعمیر آیفون بازدید نمایید. همچنین می توانید با کارشناسان ما جهت مشاوره تماس تلفنی بگیرید.

تعمیر گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی سامسونگ بدلیل فناوری بکار رفته در ساخت مدل های جدید این گوشی نیاز به دانش و تخصص مناسبی داشته که مجموعه پایدار موبایل با بهره مندی از آن این توانایی را دارد که هرگونه ایراد بوجود آمده را برطرف کند.

تعمیر گوشی هواوی

تعمیرات گوشی هواوی به همراه عیب یابی رایگان و ارائه خدمات پس از تعمیرات به کاربران این گوشی ها در مجموعه پایدار موبایل ارائه می گردد. برای مشاهده اطلاع بیشتر بر روی لینک بالا کلیک کنید.

تعمیر گوشی موتورولا

تعمیرات گوشی هواوی موتورولا با توجه به طراحی های خاص این گوشی حتما باید توسط تعمیرکاران مجرب صورت پذیرد وگرنه ممکن است گوشی با خرابی های بیشتری مواجه گردد البته ما این اطمینان را می دهیم که تعمیرات با نهایت دقت انجام شود.

تعمیر گوشی بلک بری

تعمیر گوشی بلک بری در مجموعه پایدار موبایل با قطعات اصلی و اورجینال انجام می گیرد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در پایان پروسه تعمیرات، گوشی همانند سابق گردد و کارایی قبلی آن بازگردد.

تعمیر گوشی اچ تی سی

تعمیر گوشی اچ تی سی توسط تعمیرکاران متخصص و زبده ای انجام می شود که قادر به رفع هرگونه ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری می باشند. همچنین کارشناسان ما آماده پاسخ گویی و مشاوره به کاربران اچ تی سی می باشد.

تعمیر گوشی سونی

تعمیر گوشی سونی از تمامی مدل های این کمپانی در واحد تعمیرات گوشی سونی با ابزارآلات بروز و قطعات اصلی و توسط تعمیرکاران با تجربه ای انجام می شود که دوره های تخصصی تعمیرات این گوشی های هوشمند را سپری نموده اند.

تعمیر گوشی شیائومی

تعمیرات موبایل شیائومی با توجه به پیشرفت روزافزون این کمپانی و محصولات آن اکنون به یکی از تخصصی ترین مباحث تعمیرات گوشی تبدیل شده است. ما در پایدار موبایل این اطمینان را به شما می دهیم که گوشی شما را به حالت سابق آن بازگردانیم.

تعمیر گوشی نوکیا

تعمیر گوشی نوکیا با به بازار آمدن محصولات جدید نوکیا، نیاز به دقت و تجربه مناسبی داشته تا بتوان در زمان مناسبی ایراد گوشی را یافت و آن را برطرف نمود. ما تمام تخصص خود را بکار می گیریم تا گوشی نوکیا کاربران را به حالت سابق آن بازگردانیم.

تعمیر گوشی ال جی

تعمیرات موبایل ال جی با گستردگی محصولات این کمپانی با نهایت دقت در این واحد تعمیرات صورت می پذیرد. همچنین تمام خدمات تعمیرات گوشی در این واحد از خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات بهره می برد که در پایان پروسه تعمیرات به کاربر اطلاع داده می شود.

تعمیر گوشی ایسوس

تعمیرات موبایل ایسوس ابتدا با عیب یابی رایگان آغاز می گردد تا ایراد اصلی گوشی یافت گردد. پس از این مرحله هزینه تعمیرات به کاربر آن اطلاع داده می شود تا در صورت رضایت وی فرآیند تعمیرات آغاز گردد در غیر این صورت گوشی بدون دریافت هزینه ای به کاربر تحویل داده می شود.

عیب یابی بدون پرداخت هزینه!

پایدار موبایل با ارائه خدمات خاص و منحصربفرد به کاربران خود توانسته است نظر اکثر آنان را جلب نماید، لذا باید به توضیح این مورد پرداخت که منظور از عیب یابی بدون پرداخت هزینه در روند تعمیرات گوشی به چه معنی می باشد. وقتی گوشی که دارای خرابی و ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری می باشد وارد مجموعه می گردد ابتدا به کارشناس و تعمیرکا متخصص سپرده می شود تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. تا وقتی این مرحله به پایان نرسد نمی توان هیچگونه تخمینی از هزینه تعمیرات زد، لذا کارشناسان با نهایت دقت پروسه عیب یابی را آغاز می نمایند تا قطعات معیوب را پیدا کنند. پس از اتمام این مرحله، قطعات معیوب و ایراد آنها به کاربران گوشی اطلاع داده می شود همچنین هزینه تعمیر یا تعویض این قطعات نیز به کاربر گفته می شود. اکنون کاربر با یک بررسی کامل می تواند اجازه ادامه روند تعمیرات را بدهد یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد آنگاه فرآیند تعمیرات آغاز شده و در غیر این صورت کاربر بودن پرداخت هیچ گونه هزینه ای می تواند گوشی را تحویل بگیرد. هدف از تعمیرات گوشی در این واحد تعمیرات، ماندگار و اطمینان از صحت تعمیرات دستگاه بوده تا رضایت کاربران بدست آید.

قابل ذکر است که از خدمات دیگر این مجموعه می توان به خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات اشاره نمود که به کاربر تحویل داده می شود. این فرآیند نیز بدین گونه است که در موارد بسیار کمی، تلفن هوشمند (Smartphone) کاربر پس از تحویل به وی دچار خرابی و ایراد می گردد و در نتیجه باید به تعمیرگاه برگردد. در این شرایط ما فرآیند عیب یابی و تعمیرات موبایل را بدون دریافت هزینه مجدد انجام می دهیم. تمام خدمات تعمیرات از ضمانت مدت دار بهره می برند.

تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل