قطعات موبایل ، تعمیرات موبایل ، پایدار موبایل ، تعمیرات ماندگار ، فروش قطعات اصلی و اورجینال گوشی و تبلت

قطعات موبایل

قطعات موبایل در واقع عناصر اصلی در ساخت یک گوشی بشمار می رود. گوشی های امروزی از صدها قطعه ریز و درشت تشکیل شده اند که در کنار یکدیگر منجر به ساخت کل واحدی به نام گوشی هوشمند شده اند. قطعات گوشی به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند در دراز مدت کیفیت خود را از دست ندهند ولی ممکن است در بعضی از قطعات، ایراداتی بوجود آید. البته درصد خرابی یک قطعه در تولید انبوه ناچیز است ولی این مقدار حتمی بوده که منجر به خرابی قطعه پس از عرضه می شود. قطعات موبایل به طور کلی شامل قطعات اصلی و قرعی بوده که می توان به قطعات اصلی گوشی همان مواردی که در تعمیرگاه ها مورد بررسی و تعویض قرار می گیرد اشاره نمود. این قطعات محدود بوده و در صورت خرابی به احتمال زیاد باید تعویض گردد. تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت وابسته به این قطعات بوده لذا به هنگام تعمیر باید از قطعات اورجینال گوشی استفاده نمود تا بیشترین بازدهی پس از تعمیر حاصل گردد.

فروش قطعات موبایل به صورت صد در صد اورجینال در مجموعه پایدار موبایل امکان پذیر بوده و شما تعمیرکاران گوشی کافی است با ما تماس گرفته تا از راهنمایی و مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید تا در یافتن ایراد دستگاه و خرید قطعه درست دچار اشتباه نشوید. تیم متخصص و مجرب ما که در امر تعمیرات دارای تجربه فراوانی است این اطمینان را به شما داده که قطعه فروخته شده به شما اصلی و اورجینال می باشد. استفاده از قطعات اصلی در روند تعمیرات دارای اهمیت بالایی است، یکی از این دلایل، افزایش کیفیت تعمیرات و طول عمر دستگاه پس از پایان پروسه تعمیرات می باشد. قطعات موبایل با تنوع فراوان خود در برندهای مختلف می توان گمراه کننده باشد ولی می توانید با اتکا به کارشناسان ما خرید قطعه موبایل مناسب خود را به انجام برسانید. ما همواره در تلاش هستیم تا شرایطی را بوجود آورده تا شما خدمات مناسب و شایسته ای را دریافت کنید.

از ویژگی های متمایز این واحد تعمیرات و فروش قطعات اورجنیال گوشی می توان به گارانتی قطعات عرضه شده اشاره نمود. این روند بگونه ای است که کاربر پس از خرید قطعه متوجه ایراد در آن شود در صورت عدم نقض موارد گارانتی، می تواند قطعه را جهت تعویض به فروشگاه تحویل بدهد. ما می کوشیم تا رضایت مناسبی را در شما بوجود آورده تا بتوانید تعمیرات گوشی خود را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانید. همچنین در صورت تمایل می توانید تعمیر گوشی خود را به ما بسپارید تا متخصصان ما با دقت و وسواس خاص خود این روند را به اتمام برساند. در کل قطعات موبایل و خرید آنها از این مجموعه می تواند علاوه بر بالا بردن کیفیت تعمیر گوشی تاثیر بگذارد در افزایش طول عمر گوشی نیز نقش بسزایی دارد. توصیه ما به شما این است که روند تعمیر گوشی را به ما سپرده تا بتوانید در کمال آرامش به سایر امور خود رسیدگی نمایید. ما این اطمینان را به شما داده که تعمیر با کیفیت مناسب صورت پذیرد.

قطعات موبایل ، تعمیرات موبایل ، پایدار موبایل ، تعمیرات ماندگار ، فروش قطعات اصلی و اورجینال گوشی و تبلت
 • عیب یابی رایگان

  تمامی مراحل عیب یابی دستگاه در طول دوره تعمیر به صورت رایگان انجام می گیرد.

  پایدار موبایل با تجربه فراوان خود در امر تعمیرات گوشی، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده و شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

 • هزینه تعمیرات مناسب

  پایدار موبایل با تهیه قطعات موبایل اصلی و اورجینال منجر به کاهش قیمت ها گردیده است.

  قطعات موبایل که عنصر اصلی تعمیرات بشمار رفته در هزینه نهایی تاثیر بسزایی دارد. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورده لذا تعمیر هرگونه گوشی با قطعات موبایل اصلی در این مجموعه امکان پذیر می باشد.

 • تعمیرات فوری

  تعمیرات موبایل در این تعمیرگاه در زمان مناسب و با کیفیت بالا صورت می پذیرد.

  امروزه استفاده از گوشی به یکی از نیازهای روزانه افراد مبدل گردیده است. در کنار این نکته مشغله روزانه و سایر موارد را نیز به آن اضافه کنید. پایدار موبایل برای تعمیر گوشی با قطعات موبایل اصلی در زمان مناسب و با کیفیت بالا را فراهم نموده است.

 • گارانتی تعمیرات

  هرگونه تعمیر گوشی و موبایل در واحد تعمیرات از پشتیبانی تعمیرات بهره می برد.

  تعمیرات گوشی و قطعات موبایل دارای ضمانت و گارانتی می باشد تا در صورت بروز هرگونه مشکل پس از خرید یا فرآیند تعمیرات بتوان این ایراد را برطرف نمود ما همواره خود رو متعهد به ارائه خدمات با کیفیت به کاربران نموده ایم.