تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ، پایدار موبایل ، Laptop repairs
تعمیرات لپ تاپ ، تعمیر تخصصی لپ تاپ ، پایدار موبایل ، Laptop repairs

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ با توجه به تخصصی بودن این فرآیند حتما باید توسط تعمیرکاری انجام شود که از تجربه و دانش مناسبی در این حوزه بهره می برد. تیم پایدار موبایل با بهره مندی از این تعمیرکاران و مجهز نمودن واحد تعمیرات خود سعی در ارائه تعمیرات ماندگار به کاربران لپ تاپ نموده است. تعمیر لپ تاپ با توجه به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آن نیاز به لوازم مناسبی داشته که واحد تعمیرات از آن بهره می برد. یکی از مهمترین بخش های روند تعمیرات لپ تاپ بخش عیب یابی آن می باشد و اگر در این فرآیند اشتباهی رخ بدهد آنگاه احتمال تعمیر نشدن دستگاه وجود دارد. اما ما با اتکا به تیم فنی خود و کارشناسان حاذق این اطمینان را به شما داده که از لحظه ورود دستگاه به واحد تا هنگام خروج از آن همواره مورد بررسی و ارزیابی کارشناسان ما انجام گرفته تا کاملا تعمیر شده به کاربر بازگردانده شود و همانند سابق بتواند به فعالیت بپردازد.

همان طور که در بالا اشاره شد، واحد تعمیرات لپ تاپ به تجهیزات بروز و ابزارآلات مدرن تجهیز شده تا علاوه بر افزایش کیفیت تعمیرات بتوان سرعت تعمیرات را نیز به اندازه مناسبی کاهش داد. تعمیرات ماندگار که به عنوان یکی از چشم اندازهای مجموعه لحاظ گردیده است همواره مورد تاکید ما بوده تا بیشترین رضایت را در کاربران بتوان بوجود آورد زیرا که مجموعه ای بدون کاربر وجود نخواهد داشت. اما بخش های اصلی تعمیرات لپ تاپ می توان به تعویض ال سی دی لپ تاپ، تعویض تاچ ال سی دی لپ تاپ، تعویض قاب لپ تاپ، تعویض گرافیک و سی پی یو، تعویض مادربرد، تعمیرات نرم افزاری و نصب ویندوز و … اشاره نمود. تعمیرکاران ما با تجربه فراوان خود در این حوزه این توانایی را در خود پرورش داده تا در صورت مواجه با هرگونه ایراد جدید بتوانند آن را در زمان مناسبی برطرف کنند. ما این اطمینان را به شما داده که لپ تاپ را به همان شکل پیش از خرابی به شما تحویل بدهیم.

از ویژگی های متمایز این واحد تعمیرات می توان به خدمات پس از تعمیرات اشاره نموده که منظور همان ضمانت تعمیرات است. در موارد کمی مشاهده شده است که کاربر پس از تحویل لپ تاپ خود و کارکردن با آن مجدد با مشکل سابق مواجه می گردد که در این شرایط ضمانت تعمیرات به میان آمده و این اطمینان را به کاربران میدهد که لپ تاپ مجدد مورد بررسی و عیب یابی قرار می گیرد تا ایراد آن برطرف گردد. همچنین ویژگی دیگر ما در ارائه عیب یابی رایگان لپ تاپ می باشد که در آغاز فرآیند تعمیرات انجام شده تا علاوه بر یافتن ایراد اصلی دستگاه، بتوان تخمین درستی از هزینه تعمیرات داشت. در این موقع در صورتی که کاربر از تعمیر لپ تاپ خود منصرف گردد آنگاه می تواند دستگاه را بدون پرداخت هزینه ای تحویل بگیرد. ما همواره در حال تلاش جهت افزایش رضایت میان کاربران خود بوده تا بتوانیم علاوه بر کسب نظر مثبت آنان بتوانیم به چشم انداز خود که همان تعمیرات ماندگار می باشد دست یابیم. لازم به ذکر است که تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت از خدمات دیگر ما می باشد.

 • خدمات پس از تعمیرات

  تمامی خدمات تعمیر لپ تاپ در پایدار موبایل از ضمانت تعمیرات مدت دار بهره می برد.

  وقتی تعمیر وسیله ای بدون ضمانت انجام می شود این احساس بوجود می آید که ممکن است تعمیر به درستی انجام نگرفته باشد اما واحد تعمیرات لپ تاپ ما با اطلاع از این موضوع به ارائه خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات نموده است تا بیشترین رضایت را برای کاربران فراهم نماید.

 • عیب یابی رایگان

  پروسه عیب یابی دستگاه به هنگام انجام تعمیرات لپ تاپ فاقد هرگونه هزینه می باشد.

  پایدار موبایل با تجربه فراوان خود در امر تعمیرات لپ تاپ، شرایطی را بوجود آورده است که کاربران بدون پرداخت هزینه ای از ایراد لپ تاپ خود مطلع شوند و در نهایت در صورت رضایت و تایید آنان از هزینه تعمیرات روند تعمیرات آغاز می گردد در غیر این صورت لپ تاپ بدون دریافت هزینه ای به کاربر بازگردانده می شود.

 • هزینه تعمیرات پایین

  پایدار موبایل با تهیه قطعات لپ تاپ به صورت اصل و اورجینال منجر به کاهش هزینه ها گردیده است.

  قطعات لپ تاپ مانند قطعات موبایل به عنوان پارامتر اصلی در روند تعمیرات لپ تاپ بشمار می رود. ما با تهیه قطعات لپ تاپ از جمله ال سی دی، قاب، چیپست گرافیک، سی پی یو، قطعات روی برد، شارژر، باتری و … به صورت اصلی منجر به کاهش هزینه های تعمیرات گردیده ایم.

 • تعمیرات فوری

  تعمیر لپ تاپ در زمان مناسب و با کیفیت بالا از اهداف ما بشمار می رود.

  لپ تاپ از سالیان پیش به عنوان یک وسیله ای بشمار می رفته که کاربران آنها در طول روز کارهای خود را با آن انجام می داند که این روند در سالیان اخیر نیز رشد یافته است. تیم پایدار موبایل با اطلاع از این موضوع تمام تلاش خود را به هنگام ورود دستگاه به واحد تعمیرات لپ تاپ می نماید تا در زمان مناسبی دستگاه را مانند سابق به آنان بازگرداند.