فناوری موبایل

امکان شباهت نمایشگر آیفون ۱۱ به گلکسی اس ۱۰

امکان شباهت نمایشگر آیفون ۱۱ به گلکسی اس ۱۰

بازدیدها: 5

امکان شباهت نمایشگر آیفون ۱۱ به گلکسی اس ۱۰

طبق اخباری که توسط زنجیره تامین منتشر شده این امکان هست که آیفون ها سال ۲۰۱۹ اپل از مواد مشابه سری گلکسی سامسونگ بهره ببرد. این خبر حکایت از انصراف اپل از سفارشی سازی پنل های اولد دارد. طبق روال سال های گذشته در ماه آینده گوشی های جدید آیفون معرفی می گردند که طبق پیش بینی دو گوشی با نمایشگر اولد و یکی نیز با نمایشگر ال سی دی خواهد بود اما این بار دیگر شاهد پنل اختصاصی اولد که برای اپل باشد دیگر تولید نگردیده است. همچنین نمایشگر اولتراسونیک اپل و بهبود عملکرد لمسی نمایشگر آیفون زیر آب در دست ساخت بوده و ممکن است در سال های آینده مورد استفاده اپل قرار گیرد. لازم بذکر است که در صورت نیاز به تعمیر آیفون با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی فیس ID

طبق ادعای TheElec ما شاهد دو مدل از آیفون هستیم که از اولد سری گلکسی سامسونگ بهره می برند که بیشتر به گلکسی M9 مرتبت است و شاهد استفاده آن در گلکسی اس ۱۰ و نوت ۱۰ نیز بودیم. شرکت زیرمجموعه سامسونگ دیسپلی برای آیفون ۱۰ از موادی تحت عنوان LT2 بهره بردند. سامسونگ در مدت زمان دو سال از این مواد ابتدا در پرچمداران خود و سپس در میان رده های خود بکار گرفت. اما طبق اخبار جدید، سامسونگ مواد جدیدی را طراحی نکرده است و از همان مواد M9 برای پنل های آیفون استفاده کرده است.

اگر این خبر واقعیت داشته باشد از جهات مختلفی به سود سامسونگ دیسپلی خواهد بود چون دیگر نیاز به تامین کنندگان برای تولید مواجد جدید نداشته و به تبع آن دیگر نیازی به خرید از این تامین کنندگان کوچک ندارد. البته بکاری گیری این مواد مشابه به معنی کیفیت برابر نمایشگر های آیفون و سامسونگ نیست. البته هنوز این خبر به تایید مراجع رسمی دو شرکت نرسیده است و نشریه ای که این خبر را منتشر کرده از سابقه مناسبی برخوردار است. در پایان این خبر باید ذکر گردد که تعویض گلس ال سی دی آیفون در این مجموعه با دستگاه های بروز و توسط تعمیرکاران مجرب انجام می گردد.

 

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “امکان شباهت نمایشگر آیفون ۱۱ به گلکسی اس ۱۰

  1. پایدار موبایل گفت:

    کاربران گرامی حتما با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در بهتر شدن مطالب ارسالی یاری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.