تعمیر فیس آیدی آیفون ، هزینه تعمیر فیس آیدی ، تعمیر face id ، تعمیر فیس آیدی سامسونگ هواوی

تعمیر فیس آیدی Face ID

تعمیر فیس آیدی ؛ سنسور تشخیص چهره یا اصطلاحا فیس آیدی Face ID یک سیستم امنیتی است که عملکرد آن بر پایه چهره کاربر می باشد و شرکت های مختلف تولید کننده کالای دیجیتال، در سیستم امنیتی دستگاه هایی از قبیل موبایل، تبلت، لپ تاپ و… از این سیستم استفاده نموده اند. اما چطور می توان تعمیر فیس آیدی را انجام داد؟ چگونه این امکان برای گوشی های آیفون فراهم است؟ آیا کاربران می توانند تعمیر فیس آیدی را در زمان مناسبی انجام بدهند؟ گوشی آیفون باید در چه شرایطی باشد تا بتوان تعمیر فیس آیدی را انجام داد؟ آیا تعمیر فیس آیدی سامسونگ و تعمیر فیس آیدی هواوی امکان پذیر است؟ ما چطور در پایدار موبایل تعمیر Face ID را انجام می دهیم؟

دلایل ایرادات فیس آیدی:

معمولا در برندهای مختلف مشکل از کار افتادن سیستم تشخیص چهره با بررسی کارشناس و تشخیص ایراد و تعویض سنسور تشخیص چهره Face ID برطرف می گردد (در صورتی که ایراد از برد دستگاه و قطعات دیگر نباشد) اما در دستگاه های شرکت اپل با تعویض فلت مربوط به سنسور تشخیص چهره نمی توان مشکل از کار افتادن فیس آیدی را حل نمود و علت این امر در طراحی شرکت اپل در آیفون های این برند است بدین صورت که سنسور تشخیص چهره در آیفون های سری ایکس برای هر دستگاه منحصر به فرد است و تعمیر کار نمی تواند با برداشتن این سنسور از روی گوشی دیگر یا تهیه ی آن از بازار مشکل از کار افتادن فیس آیدی را حل نماید.

این ایراد در آیفون های سری ایکس با دلایل مختلفی از جمله آب خوردگی، ضربه، تعویض ال سی دی یا تعویض گلس ال سی دی به صورت غیر اصولی بوجود می آید. اینها موارد رایج از کار افتادگی یا ایراد در فیس آیدی می باشد که ذگر گردید. پیش از پرداختن به حل مشکل فیس آیدی لازم است بدانیم که در آیفون ایکس طراحی فیس آیدی به گونه ای است که در موارد زیر فیس آیدی کار نمی کند اما سالم است:

 • اگر کاربر به طور صحیح به صفحه نمایش گوشی نگاه نکند. (کاربر باید گوشی را به صورت عمودی بگیرد و زاویه ی چهره با گوشی مثل حالت گرفتن عکس سلفی باشد.)
 • اگر کاربر خواب باشد یا حتی اگر چهره کاربر خواب آلود باشد.
 • اگر کاربر از عینک دودی غیر استاندارد استفاده نماید.
تعمیر فیس آیدی آیفون ، هزینه تعمیر فیس آیدی ، تعمیر face id ، تعمیر فیس آیدی سامسونگ هواوی

تعمیر فیس آیدی آیفون های سری ایکس به صورت نرم افزاری:

برای تعمیر فیس آیدی چنانچه از عدم آب خوردگی، ضربه شدید و تعمیر توسط تعمیرکار اطمینان دارید مراحل زیر را طی نمایید:

 • مرحله اول: از مسدود نبودن درگاه سیستم فیس آیدی مطمئن شوید.
 • مرحله دوم: با مراجعه به Settings>General>Software Update از بروز بودن iOS خود اطمینان یابید. (در صورت بروز نبودن سیستم عامل آیفون تنها با اتصال به اینترنت وای فای می توانید عمل بروز رسانی را انجام دهید.)

تعمیر نرم افزاری فیس آیدی آیفون ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار

 • مرحله سوم: تنظیمات فیس آیدی را از Settings>Face ID & Passcode بررسی نمایید و مطمئن شوید که فیس آیدی فعال است.
 • مرحله چهارم: در صورت طی مراحل فوق و درست نشدن سیستم تشخیص چهره یک بار تنطیمات فیس آیدی را ریست کنید و مجدد چهره خود را ذخیره کنید.

تعمیر نرم افزاری فیس آیدی آیفون ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار

 • عیب یابی رایگان

  تمامی مراحل عیب یابی دستگاه در طول دوره تعمیر به صورت رایگان انجام گرفته و هیچگونه هزینه را دربرنخواهد داشت.

  پایدار موبایل در پی تجربه چندین ساله خود در امر تعمیرات گوشی های هوشمند، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر آیفون شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده بطوری که اگر در پایان این پروسه، تشخیص داده شود که گوشی قابلیت تعمیر ندارد. شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

 • هزینه تعمیرات پایین

  پایدار موبایل با همکاری واردکنندگان قطعات موبایل و تبلت این امکان را فراهم آورده است که مناسب ترین قیمت تعمیرات گوشی را فراهم نماید.

  قطعات موبایل و تبلت که عنضر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی و تبلت داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها این امکان را بوجود آورده است که در کنار تعمیرات سریع خود، در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورد لذا تعمیر هرگونه گوشی و تبلت در پایدار موبایل از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.

 • تعمیرات فوری

  پایدار موبایل با توجه به نقش بالای گوشی در زندگی روزمره کاربران این توانایی را دارد که در کمترین زمان ممکن گوشی را تعمیر نماید.

  به طور حتم شما نیز از گوشی و تبلت خود به وفور استفاده کرده و جز جدایی ناپذیر زندگی شما بشمار می رود لذا هرگونه ایراد در این وسایل هوشمند باعث نقص و کمبود در کارهای روزانه می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی و تبلت خود دارد. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.

 • خدمات پس از تعمیرات

  هرگونه تعمیر گوشی های هوشمند در پایدار موبایل از گارانتی مشخصی بهره می برد تا از کیفیت تعمیرات اطمینان یابید.

  تعمیرات موبایل بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اما پایدار موبایل با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است. این گارانتی که با توجه به نوع تعمیرات متغییر است ولی این اطمینان را به شما می دهیم که گوشی و تبلت شما پس از فرآیند تعمیرات به شکل سابق شده و عملکرد قبلی را به همراه دارد.

تعمیر فیس آیدی Face ID به صورت سخت افزاری

اگر نکاتی که گفته شد را رعایت کردید و مراحل بالا را نیز طی نمودید و هنوز فیس آیدی آیفون شما به درستی کار نمی کند به احتمال زیاد می توان گفت که فیس آیدی شما باید از نظر سخت افزاری تعمیر شود. ما در پایدار موبایل امکان تعمیر فیس آیدی و رفع این مشکل سخت افزاری را برای کاربران فراهم نموده ایم و کاربران می توانند جهت اطلاعات بیش تر به آدرس ما مراجعه کنند یا مشاوره رایگان تعمیرات موبایل را از ما دریافت کنند.

توجه: لازم به ذکر است که اگر این ایراد سخت افزاری بر اثر آب خوردگی، ضربه یا تعویض ال سی دی به صورت غیر اصولی باشد (با شرط اینکه روی فلت فیس آیدی کار نشده باشد) به احتمال زیاد در حدود 80 درصد ایراد سخت افزاری قابل رفع خواهد بود که این احتمال با کار کردن روی دستگاه به صورت غیر اصولی در این حوزه کم تر می شود.