تعویض هارد گوشی ، پروگرام هارد موبایل ، emmc ic chip repair ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار ، ترمیم بوت گوشی
تعویض هارد گوشی ، پروگرام هارد موبایل ، emmc ic chip repair ، پایدار موبایل تعمیرات ماندگار ، ترمیم بوت گوشی

تعویض هارد گوشی

تعویض هارد گوشی و تعمیر آن از دیگر خدماتی است که در پایدار موبایل به کاربران ارائه می گردد. هارد گوشی که با عنوان eMMC embedded Multi-Media Controller شناخته می شود احتمال دارد که بر اثر یک سری موارد از نظر الکترونیکی آسیب بیند که به اصطلاح هارد سوخته تلقی می گردد. یکی از این موارد نوسانات برق است که به برد یا آی سی کنترل آسیب وارد می نماید. اما تعمیر هارد گوشی همیشه امکان پذیر نیست و در این شرایط باید تعویض هارد گوشی را به انجام رساند. همچنین اگر هارد سوخته باشد باید به فکر تعویض هارد گوشی خود باشید و دیگر به دنبال اطلاعات هارد قبلی خود نبوده چون کاملا از دست رفته اند. از خدمات تعمیر آیفون، تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر گوشی هواوی می توان به تعویض هارد آنها اشاره نمود که در این مرکز با باکس های تخصصی این برندها امکان پذیر است.

هارد گوشی چرا می سوزد؟

چطور می شود که هارد گوشی دچار خرابی الکترونیکی شده و در نهایت می سوزد؟ این مورد دلایل مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • در گوشی های اچ تی سی، دلیل اصلی سوختن هارد گوشی به علت بازی کردن بیش از حد است.
 • وقتی ظرفیت باتری گوشی در زیر 20 درصد است به هیچ عنوان عمل ریست فکتوری و ریست معمولی را نیز انجام ندهید چون این اعمال نرم افزاری به ولتاژ زیادی نیاز دارند و اگر به هارد گوشی ولتاژ مناسب نرسد آنگاه احتمال خرابی و تعویض هارد گوشی وجود دارد پس این اعمال را با ظرفیت باتری بیشتر از 70 یا 80 درصد به انجام برساند.
 • به هنگام شارژ گوشی نیز از خاموش کردن یا ریست اجتناب کنید.
 • استفاده از شارژ غیر استاندارد می تواند باعث سوختن هارد گوشی و در نهایت منجر به تعویض هارد موبایل شما گردد. در این میان امکان خرابی آی سی تغذیه نیز وجود دارد. تمامی گوشی ها برای شارژ شدن از آمپر مشخصی بهره می برند که برای آنها تعبیه شده است لذا برای شارژ موبایل خود از شارژر اورجینال خود آن استفاده کنید.
 • آب خوردگی و ضربه نیز می تواند منجر به سوخت هارد گوشی گردد. اگر گوشی شما ضربه بخورد یا دچار آب خوردگی گردد ولی مدتی پس از آن فعالیت کرده و به ناگهان از کار می افتد شک نکنید که هارد سوخته و باید تعویض هارد گوشی را به انجام برسانید. این موارد از مشکلاتی است که به هنگام حادثه خود را نشان نمی دهد و پس از مدتی بروز می نماید.
 • عیب یابی رایگان

  تمامی مراحل عیب یابی دستگاه در طول دوره تعویض هارد گوشی به صورت رایگان انجام گرفته و هیچگونه هزینه را دربرنخواهد داشت.

  پایدار موبایل در پی تجربه چندین ساله خود در امر تعمیرات گوشی های هوشمند، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده بطوری که اگر در پایان این پروسه، تشخیص داده شود که گوشی قابل تعمیر نیست نیاز به پرداخت هزینه ای نیست.

 • هزینه تعمیرات پایین

  پایدار موبایل با همکاری واردکنندگان قطعات موبایل و تبلت این امکان را فراهم آورده است که مناسب ترین قیمت تعمیرات گوشی را فراهم نماید.

  قطعات موبایل و تبلت که عنضر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی و تبلت داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها این امکان را بوجود آورده است که در کنار تعمیرات سریع خود، در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورد لذا تعمیر هرگونه گوشی و تبلت در پایدار موبایل از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.

 • تعمیرات فوری

  پایدار موبایل با توجه به نقش بالای گوشی در زندگی روزمره کاربران این توانایی را دارد که در کمترین زمان ممکن گوشی را تعمیر نماید.

  به طور حتم شما نیز از گوشی و تبلت خود به وفور استفاده کرده و جز جدایی ناپذیر زندگی شما بشمار می رود لذا هرگونه ایراد در این وسایل هوشمند باعث نقص و کمبود در کارهای روزانه می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی و تبلت، تعویض هارد گوشی خود دارد. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.

 • گارانتی تعمیرات

  تعویض هارد گوشی در پایدار موبایل از گارانتی مشخصی بهره می برد تا از کیفیت تعمیرات اطمینان یابید.

  تعمیرات گوشی و به تبع آن تعویض هارد گوشی بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اما پایدار موبایل با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است. این گارانتی که با توجه به نوع تعمیرات متغییر است ولی این اطمینان را به شما می دهیم که گوشی و تبلت شما پس از فرآیند تعمیرات به شکل سابق شده و عملکرد قبلی را به همراه دارد.