بازدیدها: 70

درباره پایدار موبایل

[box type=”note”]مجموعه پایدار موبایل متشکل از تعدادی تعمیرکار و مهندس در حوزه تجهیزات الکترونیکی و بخصوص گوشی های هوشمند، تبلت و لپ تاپ می باشد. این افراد با اتکا به تخصص خود و تجربه وافر در این حوزه این توانایی را بدست آورده اند که خدمات تخصصی را به کاربران خود در فضای مجازی ارائه بدهند و توانسته اند نظر مساعد اکثر کاربران خود را بدست بیاورند. تمام تلاش مجموعه پایدار موبایل در راستای جذب رضایت کاربران گوشی های تعمیری بوده و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی باشد. ما به عنوان یک مجموعه مجهز این اطمینان را به شما داده نهایت دقت و تجربه خود را در ارائه خدمات بی نقص بکار گیریم.[/box]

[box type=”info”]چشم انداز مجموعه پایدار موبایل در خصوص تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت را می توان در دو کلمه با عنوان تعمیرات ماندگار خلاصه نمود. تمام تلاش تیم تعمیرات و کارشناسان مجموعه در جهت ارائه تعمیرات ماندگار گوشی و تبلت بوده تا کاربران بتوانند با اطمینان مجدد از گوشی و امکانات آن بدون داشتن دغدغه استفاده کنند. ما همواره در حال پالایش روند تعمیرات بوده تا کیفیت مناسبی را به هنگام ارائه خروجی تعمیرات به شما تحویل بدهیم.[/box]

[box type=”error”]این مجموعه با ارائه راهکار هایی مانند خدمات پس از تعمیرات و عیب یابی بدون دریافت هزینه منجر به کاهش استرس کاربران در روند تعمیرات شده است و به عنوان یک الگوی مناسب در حال ادامه فعالیت بوده تا به کاربران خدمات مناسب را ارائه کند. خدمات پس از تعمیرات که همان ضمانت تعمیرات می باشد نشان دهنده کیفیت مناسب تعمیرات بوده که از طرف این مجموعه به شما ارائه می گردد. همچنین در روند تعمیرات با عیب یابی رایگان توانسته در مدیریت هزینه های کاربران نقش بسزایی اچرا کند و کاربر در صورت عدم تمایل می تواند گوشی را بدون پرداخت هزینه ای دریافت کند.[/box]

تعمیرات سریع یا تعمیرات ماندگار

تیم متخصصان ما تمام تلاش خود را انجام داده تا در همان روز تحویل گوشی به پایدار موبایل، کار تعمیرات به پایان برسد. اما دلایلی نظیر مشخص نبودن ایراد اصلی و بررسی تمام قطعات جهت اطمینان از سالم بودن آن جهت عیب یابی دستگاه زمان بر است. اما تعمیراتی نظیر تعوض ال سی دی گوشی یا تعویض گلس ال سی دی در همان روز تحویل امکان پذیر می باشد تا شما کمترین زمان را در روند تعمیرات تجربه کنید. بطور کلی روند تعمیرات از چند ساعت مانند تعویض ال سی دی تا یک هفته برای گوشی های آب خورده به طول می انجامد.

پایدار موبایل در کنار تعمیرکاران متخصص خود متعهد شده است که بالاترین کیفیت تعمیرات را به کاربران ارائه نماید ولی مساله زمان و کیفیت دو مورد جدا از هم بوده بدین معنی که زمان کم از کیفیت تعمیرات ممکن است بکاهد. اما این بدین معنی نیست که زمان تعمیرات گوشی در پایدار موبایل اهمیت نداشته باشد ولی توصیه ما به کاربران این است که انجام روند سریع تعمیرات ممکن است باعث کاهش دقت گردد لذا صبر کاربران در روند تعمیرات کمک شایانی به تعمیرات تخصصی موبایل می نماید.

 

پایدار موبایل با تجربه تعمیرات مختلف سخت افزاری نظیر آب خوردگی، شکستگی ال سی دی، ترک برداشتن گلس، عدم عملکرد اسپیکر، قطعی میکروفون، باد کردن باتری، عدم شارژ باتری، قطعی در پورت شارژ، آنتن دهی ضعیف، تعویض هارد و … به این توانایی رسیده است که در زمان مناسبی این ایرادات را برطرف کند و گوشی را صحیح و سالم به کاربران تحویل دهد. همچنین ارائه پشتیبانی بعد از روند تعمیرات منجر به افزایش اطمینان کاربران از عملکرد درست گوشی می گردد. نکته مورد تاکید در این مورد عبارت است از اهمیت بالای زمان در روند تعمیرات که ما آن را ارج نهاده و سعی در کوتاه نمودن این روند نموده ایم تا خدمات قابل قبولی به کاربران خود ارائه نماییم.

عیب یابی 100درصد
تعمیرات تخصصی 100درصد
بازاریابی 95درصد
دوره های اموزشی 100درصد
تعمیر و تعویض گلس ال سی دی 100درصد

عیب یابی رایگان

تمامی مراحل عیب یابی دستگاه در طول دوره تعمیر به صورت رایگان انجام گرفته و هیچگونه هزینه را دربرنخواهد داشت. پایدار موبایل در پی تجربه چندین ساله خود در امر تعمیرات گوشی های هوشمند، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده بطوری که اگر در پایان این پروسه، تشخیص داده شود که گوشی قابلیت تعمیر ندارد. شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید

هزینه تعمیرات مناسب

قطعات موبایل و تبلت که عنضر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی و تبلت داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها این امکان را بوجود آورده است که در کنار تعمیرات سریع خود، در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورد لذا تعمیر هرگونه گوشی و تبلت در پایدار موبایل از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.

تعمیرات ماندگار

]پایدار موبایل با توجه به نقش بالای گوشی در زندگی روزمره کاربران این توانایی را دارد که در زمان مناسبی گوشی را تعمیر نماید. به طور حتم شما نیز از گوشی و تبلت خود به وفور استفاده کرده و جز جدایی ناپذیر زندگی شما بشمار می رود لذا هرگونه ایراد در این وسایل هوشمند باعث نقص و کمبود در کارهای روزانه می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی و تبلت خود دارد. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.

گارانتی تعمیرات

هرگونه تعمیر گوشی های هوشمند در پایدار موبایل از گارانتی مشخصی بهره می برد تا از کیفیت تعمیرات اطمینان یابید. تعمیرات گوشی بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اماپایدار موبایل با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است. این گارانتی که با توجه به نوع تعمیرات متغییر است ولی این اطمینان را به شما می دهیم که گوشی و تبلت شما پس از فرآیند تعمیرات به شکل سابق شده و عملکرد قبلی را به همراه دارد.