بازدیدها: 71

تعویض یا تعمیر دوربین گوشی

دوربین در گوشی های هوشمند اهمیت بسیاری دارد. به طوری که بسیاری از کاربران، کیفیت دوربین را اولین معیار برای انتخاب موبایل می دانند. اما این قطعه ی

تعویض یا تعمیر دوربین گوشی

تعویض یا تعمیر دوربین گوشی

حساس، ممکن است دچار مشکلاتی در عملکرد خود شود و زمینه ی نگرانی کاربر را فراهم سازد. تعمیر دوربین موبایل ، موضوع مقاله ای است که امروز به شما ارائه می دهیم.

این کار، در سطحی وسیع و البته به صورت کاملا تخصصی در نمایندگی موبایل انجام می گردد. جالب است بدانید که ماهرترین تعمیرکاران گوشی های هوشمند بر این فعالیت نظارت مستقیم داشته و خدمات با کیفیتی را در این زمینه به کاربران ارائه می دهند. تعمیر دوربین موبایل نیازمند تجهیزات و امکانات پیشرفته ای است که این نمایندگی از همه ی ابزار لازم برای این کار برخوردار می باشد.

دلایل اختلال در دوربین گوشی

راهکارهایی برای تعویض یا تعمیر دوربین گوشی
تعویض یا تعمیر دوربین گوشی با پایدار موبایل
اطمینان با با پایدار موبایل

 

این روزها دوربین در گوشی‌های هوشمند اهمیت زیادی داره؛ حتی خیلی از افراد موقع خرید موبایل، به اولین موردی که در گوشی توجه می‌کنند، دوربین گوشی و قابلیت‌های اون هست. اما عملکرد این قطعه‌ی حساس، ممکنه دچار مشکلاتی بشه؛ معمولا موقع افتادن گوشی،‌ ممکنه دوربین گوشی شما دچار مشکل بشه؛ اما اختلال در دوربین گوشی دلایل دیگه‌ای هم داره که به بررسی اون‌ها می‌پردازیم.

دلایل اختلال در دوربین گوشی

آب‌خوردگی و ورود مایعات به دوربین: احتمالا برای شما هم پیش اومده که روی گوشی‌تون مایعاتی مثل آب یا چای بریزه: یا گوشی‌تون در آب بیفته؛ این اتفاق می‌تونه عملکرد دوربین گوشی شما رو به سرعت تحت تاثیر قرار بده؛ حتی در مواقعی ممکنه باعث از کار افتادن گوشی شما بشه.

آسیب‌ها و ایرادات لنز: یکی از مهم‌ترین آسیب‌هایی که در تعمیر دوربین گوشی مورد توجه قرار داره، مربوط به لنز اونه. لنز دوربین یکی از قسمت‌های آسیب‌پذیر دوربین گوشی هست و امکان ضربه و یا ایجاد خط و خش روی اون زیاده؛

به هم ریختن تنظیمات: یکی از دلایل مشکل در دوربین گوشی،‌ می‌تونه به‌هم خوردن تنظیمات اون باشه و با اصلاح تنظیمات مشکلش برطرف بشه.

فلش شدن گوشی: در خیلی از موارد که تعمیرات موبایل روی گوشی شما اعمال می‌شه، ممکنه گوشی شما فلش شده باشه؛ نکته‌ای که وجود داره و نباید فراموش کنید اینه که یکی از اولین آثار فلش کردن گوشی‌های هوشمند، ایجاد مشکل در دوربین اون‌هاست. پس اقدامات لازم رو برای تعمیر دوربین گوشی انجام بدید.

اطمینان با پایدار موبایل  تمامی متخصصین پایدار موبایل از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند. ضمنا تمامی خدمات پایدار موبایل بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه  خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. با ثبت سفارش در پایدار موبایل می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه مشکلات دوربین گوشی شما در هر مدل و برندی از گوشی با کمترین زمان و هزینه لازم رفع می‌شه.

مشکلات سپردن تعمیرات موبایل به دست افراد کم تجربه
اگر تعمیرات موبایل رو به دست فردی بسپارید که کم‌تجربه و غیرحرفه‌ایه و اعتماد کردن به او هم سخت باشه، ریسک‌های زیادی رو متحمل می‌شید که بعضی از اصلی‌ترین اون‌ها شامل موارد زیر می‌شه:

 • پرداخت هزینه بیشتر و اضافه
  ریسک آسیب وارد شدن به دیگر قطعات گوشی
  امکان به‌کارگیری قطعات بی‌کیفیت
  امکان خراب شدن مجدد گوشی بعد از مدت زمانی کوتاه
  امکان تعویض قطعات اصلی گوشی با قطعات دست دوم
  امکان سوء استفاده از اطلاعات شخصی