تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC
تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

بازدیدها: 314

تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC
تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

تعویض هارد گوشی و تعمیر آن از دیگر خدماتی است که در پایدار موبایل به کاربران ارائه می گردد. هارد گوشی که با عنوان eMMC embedded Multi-Media Controller شناخته می شود احتمال دارد که بر اثر یک سری موارد از نظر الکترونیکی آسیب بیند که به اصطلاح هارد سوخته تلقی می گردد. یکی از این موارد نوسانات برق است که به برد یا آی سی کنترل آسیب وارد می نماید. اما تعمیر هارد گوشی همیشه امکان پذیر نیست و در این شرایط باید تعویض هارد گوشی را به انجام رساند. همچنین اگر هارد سوخته باشد باید به فکر تعویض هارد گوشی خود باشید و دیگر به دنبال اطلاعات هارد قبلی خود نبوده چون کاملا از دست رفته اند. از خدمات تعمیر آیفون، تعمیر گوشی سامسونگ و تعمیر گوشی هواوی می توان به تعویض هارد آنها اشاره نمود که در این مرکز با باکس های

تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC
تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

تخصصی این برندها امکان پذیر است.

تعویض و تعمیر هارد گوشی eMMC

هارد گوشی چرا می سوزد؟

چطور می شود که هارد گوشی دچار خرابی الکترونیکی شده و در نهایت می سوزد؟ این مورد دلایل مختلفی دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • در گوشی های اچ تی سی، دلیل اصلی سوختن هارد گوشی به علت بازی کردن بیش از حد است.
  • وقتی ظرفیت باتری گوشی در زیر ۲۰ درصد است به هیچ عنوان عمل ریست فکتوری و ریست معمولی را نیز انجام ندهید چون این اعمال نرم افزاری به ولتاژ زیادی نیاز دارند و اگر به هارد گوشی ولتاژ مناسب نرسد آنگاه احتمال خرابی و تعویض هارد گوشی وجود دارد پس این اعمال را با ظرفیت باتری بیشتر از ۷۰ یا ۸۰ درصد به انجام برساند.
  • به هنگام شارژ گوشی نیز از خاموش کردن یا ریست اجتناب کنید.
  • استفاده از شارژ غیر استاندارد می تواند باعث سوختن هارد گوشی و در نهایت منجر به تعویض هارد موبایل شما گردد. در این میان امکان خرابی آی سی تغذیه نیز وجود دارد. تمامی گوشی ها برای شارژ شدن از آمپر مشخصی بهره می برند که برای آنها تعبیه شده است لذا برای شارژ موبایل خود از شارژر اورجینال خود آن استفاده کنید.
  • آب خوردگی و ضربه نیز می تواند منجر به سوخت هارد گوشی گردد. اگر گوشی شما ضربه بخورد یا دچار آب خوردگی گردد ولی مدتی پس از آن فعالیت کرده و به ناگهان از کار می افتد شک نکنید که هارد سوخته و باید تعویض هارد گوشی را به انجام برسانید. این موارد از مشکلاتی است که به هنگام حادثه خود را نشان نمی دهد و پس از مدتی بروز می نماید.

 

 

 

عیب یابی رایگان گوشی تلفن همراه و اعلام هزینه به مشتری

 

گارانتی تعمیر

تعمیرات گوشی بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اما ما با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است.

تعمیرات فوری

به طور حتم شما نیز از آیفون خود به مراتب استفاده می کنید و هرگونه ایراد در این گوشی ها باعث بوجود آمدن نقص و کمبود در کارهای روزانه شما می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی تلفن همراه خود دارید. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.

هزینه تعمیرات مناسب

قطعات موبایل و تبلت که عنصر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی تلفن همراه داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورده لذا تعمیر هرگونه گوشی تلفن همراه در تعمیرگاه از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.

عیب یابی رایگان

پایدار موبایل با تجربه فراوان خود در امر تعمیرات گوشی تلفن همراه، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده و شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Call Now Buttonتماس بگیرید