بازدیدها: 147

تعمیرات موبایل

پایدار موبایل عیب یابی رایگان تلفن همراه

پایدار موبایل عیب یابی رایگان تلفن همراه

تعمیرات موبایل و تبلت و لب تاب

تعمیرات موبایل با توجه به رشد چشمگیر فناوری ساخت این دستگاه های هوشمند، هر روزه با تغییرات اساسی و چشمگیری مواجه می گردد که نیاز به یک دانش و علم مناسبی جه تعمیرات دارد. پایدار موبایل سال های متمادی در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و اکنون به ارائه خدمات خود بر بستر فضای مجازی (اینترنت) نموده است تا بتواند به کاربران بیشتری در حوزه تعمیرات گوشی خدمت رسانی نماید. هدف اصلی ما به عنوان مجموعه ای متخصص و کارآمد ارائه تعمیرات ماندگار به تمامی کاربران خود با انواع گوشی های هوشمند آنان است تا نهایت رضایت بدست آمده از کاربران منجر به ارتقای سطح کیفی تمامی خدمات ریز و درشت ما گردد.

از مهمترین نیازهای یک تعمیر ماندگار استفاده از تجهیزات بروز و تخصصی است که ما از آنها بهره می بریم. به عنوان نمونه می توان به تجهیزات تعویض گلس ال سی دی موجود در مجموعه اشاره نمود که توانایی تعویض گلس ال سی دی اکثر گوشی های موجود در بازار را به متخصصان ما داده است. تعمیرات موبایل به عنوان یکی از حساس ترین مشاغل داخل کشور بشمار رفته چون در صورت خطا و اشتباه در روند تعمیرات گوشی این امکان وجود دارد که گوشی از سرویس دهی خارج گردد و هزینه زیادی را به کاربر تحمیل کند اما تیم متخصص و کارشناس ما این اطمینان را به شما می دهد که وقوع چنین اتفاقاتی بیشتر یک خیال و تصور است زیرا ما همواره به ارتقای دانش کیفی نحوه تعمیرات گوشی می پردازیم.

از ویژگی های متمایز و برجسته این واحد تعمیرات موبایل می توان به استفاده از قطعات موبایل اورجینال و اصلی در کنار عیب یابی رایگان و خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات گوشی اشاره نموده که با جدیت در حال انجام است. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما مکالمه تلفنی داشته تا شما را راهنمایی نمایند.

پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

تعمیرات تبلت ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی تبلت های سونی لنوو ایسوس آیپد پرو آیپد ایر

تعمیرات تخصصی موبایل ، تبلت ، لب تاب با عیب یابی رایگان

[box type=”info”]عیب یابی بدون پرداخت هزینه! پایدار موبایل با ارائه خدمات خاص و منحصربفرد به کاربران خود توانسته است نظر اکثر آنان را جلب نماید، لذا باید به توضیح این مورد پرداخت که منظور از عیب یابی بدون پرداخت هزینه در روند تعمیرات گوشی به چه معنی می باشد. وقتی گوشی که دارای خرابی و ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری می باشد وارد مجموعه می گردد ابتدا به کارشناس و تعمیرکا متخصص سپرده می شود تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. تا وقتی این مرحله به پایان نرسد نمی توان هیچگونه تخمینی از هزینه تعمیرات زد، لذا کارشناسان با نهایت دقت پروسه عیب یابی را آغاز می نمایند تا قطعات معیوب را پیدا کنند. پس از اتمام این مرحله، قطعات معیوب و ایراد آنها به کاربران گوشی اطلاع داده می شود همچنین هزینه تعمیر یا تعویض این قطعات نیز به کاربر گفته می شود. اکنون کاربر با یک بررسی کامل می تواند اجازه ادامه روند تعمیرات را بدهد یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد آنگاه فرآیند تعمیرات آغاز شده و در غیر این صورت کاربر بودن پرداخت هیچ گونه هزینه ای می تواند گوشی را تحویل بگیرد. هدف از تعمیرات گوشی در این واحد تعمیرات، ماندگار و اطمینان از صحت تعمیرات دستگاه بوده تا رضایت کاربران بدست آید. قابل ذکر است که از خدمات دیگر این مجموعه می توان به خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات اشاره نمود که به کاربر تحویل داده می شود. این فرآیند نیز بدین گونه است که در موارد بسیار کمی، تلفن هوشمند (Smartphone) کاربر پس از تحویل به وی دچار خرابی و ایراد می گردد و در نتیجه باید به تعمیرگاه برگردد. در این شرایط ما فرآیند عیب یابی و تعمیرات موبایل را بدون دریافت هزینه مجدد انجام می دهیم. تمام خدمات تعمیرات از ضمانت مدت دار بهره می برند.[/box]

تعمیرات آیفون ، تعمیر تخصصی آیفون ، پایدار موبایل ، تعویض ال سی دی آیفون

تعمیر گوشی سامسونگ ، تعمیرات گوشی سامسونگ ، تعمیر موبایل سامسونگ ، تعمیرات موبایل سامسونگ ، تعمیر تخصصی گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی ایسوس ، تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس ، asus phone repair ، تعویض ال سی دی گوشی ایسوس ، تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ال جی ، تعمیرات تخصصی موبایل ال جی ، پایدار موبایل ، تعویض ال سی دی گوشی ال جی

تعمیر گوشی نوکیا ، تعمیرات تخصصی موبایل نوکیا ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی گوشی و موبایل Nokia

تعمیر گوشی شیائومی ، تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی ، تعویض ال س دی گوشی شیائومی ، تعویض گلس ، پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی سونی ، تعمیرات تخصصی موبایل سونی ، تعمیر سونی ، تعمیر موبایل در محل سونی ، پایدار موبایل

تعمیر گوشی اچ تی سی ، تعمیرات موبایل اچ تی سی ، تعمیرات تخصصی htc ، htc phone repair

تعمیر گوشی بلک بری ، تعمیرات تخصصی گوشی بلک بری ، تعمیرات بلک بری ، تعویض ال سی دی بلک بری

تعمیر موتورولا ، تعمیر گوشی موتورولا ، تعمیرات تخصصی گوشی های موتو ، تعویض ال سی دی موتورولا

تعمیر گوشی هواوی ، تعمیرات تخصصی هواوی، تعویض ال سی دی گوشی هواوی ، پایدار موبایل ، تعمیرات تبلت هواوی