بازدیدها: 131

تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل

همه دستگاه ها و دیوایس های الکترونیکی قطعه ای به نام برد دارند که کنترل سایر بخش ها را انجام می دهد. شناخته شده ترین برد، مادربرد کامپیوتر است که قطعاتی مثل cpu، کارت گرافیک، رم و … روی آن قرار می گیرند. برد موبایل هم ساختار و عملکردی مشابه این قطعه دارد با این تفاوت که هم اندازه آن کوچک تر است و هم ظرافت بسیار بیشتری دارد. معمولا در بیشتر مشکلات و ایرادهای گوشی هوشمند، به نحوی پای برد در میان بوده و نیاز به بررسی و ترمیم این قطعه می باشد. تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل توسط کارشناسان مجرب پایدار موبایل

برد اجزایی دارد که باید به دقت بررسی شوند تا امکان تعمیر بی نقص این قطعه وجود داشته باشد. در ادامه، ضمن معرفی اجمالی اجزاء مختلف برد و ماهیت عملکردی این قطعه، شما عزیزان را با نکاتی در خصوص تعمیر برد موبایل آشنا خواهیم کرد.  پایدار موبایل نیز با تکیه بر دانش و مهارت بالای کادر فنی خود، تخصصی ترین سرویس ها را در این زمینه ارائه می دهد.

تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل

تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل

تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل

برد موبایل چگونه کار می کند؟

ما در بخش قبلی، برد موبایل را با مادربرد کامپیوتر مقایسه کردیم؛ این مقایسه به شما کمک خواهد کرد که درک بهتری از نحوه عملکرد قطعه مورد بحث داشته باشید. برد در واقع موظف است که هماهنگی لازم بین سایر اجزای گوشی را فراهم کرده و به این ترتیب، عملکرد های مختلف دستگاه را امکان پذیر نماید. مقاومت، خازن، دیود و … از جمله مهم ترین قطعات تعبیه شده روی برد هستند که با عملکرد خود، به تکمیل فرایند کاری برد کمک می کنند. درست مثل مین برد لپ تاپ و کامپیوتر، اجزاء برد موبایل نیز با هم در ارتباط بوده و خرابی یا نقص هریک از آنها، روی سایر بخش ها تاثیر منفی خواهد گذاشت. از طرفی، تعمیر این بخش ها هم نیاز به مهارت بالایی داشته و باید با دقت انجام گردد.

تعمیرات تخصصی برد گوشی موبایل

 

قطعات مورد بررسی در تعمیر برد موبایل

 

مقاوت
یکی از مهم ترین اجزای برد که وظیفه پخش کردن جریان برق به سایر بخش ها را بر عهده دارد. تعمیرات این قطعه به دلیل ارتباط با برق، نیاز به رعایت نکات ایمنی ویژه ای دارد.

خازن
از دیگر قطعات و بخش های برد موبایل، خازن است که به عنوان منبع تغذیه ولتاژ شناخته می شود. البته خازن ها قابل تعمیر نیستند و اگر از کار بیفتند، باید تعویض گردند.

سیم پیچ
بخش مورد بررسی دیگر در تعمیر برد موبایل ، سیم پیچ است. این بخش، از ولتاژ محافظت می کند و در صورت خرابی، فرایند روشن شدن دستگاه را مختل می نماید.

دیود
دیود، ولتاژهای موبایل را در مقدار ثابت نگه میدارد.

ترانزیستور
ترانزیستور نیز موظف است که ولتاژ ورودی به برد را کنترل کند و در تعمیر برد موبایل ، نقش قابل توجهی دارد.

تعمیرات موبایل و تبلت و لب تاب

تعمیرات موبایل با توجه به رشد چشمگیر فناوری ساخت این دستگاه های هوشمند، هر روزه با تغییرات اساسی و چشمگیری مواجه می گردد که نیاز به یک دانش و علم مناسبی جه تعمیرات دارد. پایدار موبایل سال های متمادی در این حوزه مشغول به فعالیت بوده و اکنون به ارائه خدمات خود بر بستر فضای مجازی (اینترنت) نموده است تا بتواند به کاربران بیشتری در حوزه تعمیرات گوشی خدمت رسانی نماید. هدف اصلی ما به عنوان مجموعه ای متخصص و کارآمد ارائه تعمیرات ماندگار به تمامی کاربران خود با انواع گوشی های هوشمند آنان است تا نهایت رضایت بدست آمده از کاربران منجر به ارتقای سطح کیفی تمامی خدمات ریز و درشت ما گردد.

از مهمترین نیازهای یک تعمیر ماندگار استفاده از تجهیزات بروز و تخصصی است که ما از آنها بهره می بریم. به عنوان نمونه می توان به تجهیزات تعویض گلس ال سی دی موجود در مجموعه اشاره نمود که توانایی تعویض گلس ال سی دی اکثر گوشی های موجود در بازار را به متخصصان ما داده است. تعمیرات موبایل به عنوان یکی از حساس ترین مشاغل داخل کشور بشمار رفته چون در صورت خطا و اشتباه در روند تعمیرات گوشی این امکان وجود دارد که گوشی از سرویس دهی خارج گردد و هزینه زیادی را به کاربر تحمیل کند اما تیم متخصص و کارشناس ما این اطمینان را به شما می دهد که وقوع چنین اتفاقاتی بیشتر یک خیال و تصور است زیرا ما همواره به ارتقای دانش کیفی نحوه تعمیرات گوشی می پردازیم.

از ویژگی های متمایز و برجسته این واحد تعمیرات موبایل می توان به استفاده از قطعات موبایل اورجینال و اصلی در کنار عیب یابی رایگان و خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات گوشی اشاره نموده که با جدیت در حال انجام است. همچنین در صورت نیاز می توانید با کارشناسان ما مکالمه تلفنی داشته تا شما را راهنمایی نمایند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل ، تعمیرات گوشی ، تعمیر موبایل ، تعمیر تخصصی گوشی و موبایل

تعمیرات تبلت ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی تبلت های سونی لنوو ایسوس آیپد پرو آیپد ایر

تعمیرات تخصصی موبایل ، تبلت ، لب تاب با عیب یابی رایگان

عیب یابی بدون پرداخت هزینه! پایدار موبایل با ارائه خدمات خاص و منحصربفرد به کاربران خود توانسته است نظر اکثر آنان را جلب نماید، لذا باید به توضیح این مورد پرداخت که منظور از عیب یابی بدون پرداخت هزینه در روند تعمیرات گوشی به چه معنی می باشد. وقتی گوشی که دارای خرابی و ایراد سخت افزاری یا نرم افزاری می باشد وارد مجموعه می گردد ابتدا به کارشناس و تعمیرکا متخصص سپرده می شود تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد. تا وقتی این مرحله به پایان نرسد نمی توان هیچگونه تخمینی از هزینه تعمیرات زد، لذا کارشناسان با نهایت دقت پروسه عیب یابی را آغاز می نمایند تا قطعات معیوب را پیدا کنند. پس از اتمام این مرحله، قطعات معیوب و ایراد آنها به کاربران گوشی اطلاع داده می شود همچنین هزینه تعمیر یا تعویض این قطعات نیز به کاربر گفته می شود. اکنون کاربر با یک بررسی کامل می تواند اجازه ادامه روند تعمیرات را بدهد یا خیر. اگر پاسخ مثبت باشد آنگاه فرآیند تعمیرات آغاز شده و در غیر این صورت کاربر بودن پرداخت هیچ گونه هزینه ای می تواند گوشی را تحویل بگیرد. هدف از تعمیرات گوشی در این واحد تعمیرات، ماندگار و اطمینان از صحت تعمیرات دستگاه بوده تا رضایت کاربران بدست آید. قابل ذکر است که از خدمات دیگر این مجموعه می توان به خدمات پس از تعمیرات یا همان ضمانت تعمیرات اشاره نمود که به کاربر تحویل داده می شود. این فرآیند نیز بدین گونه است که در موارد بسیار کمی، تلفن هوشمند (Smartphone) کاربر پس از تحویل به وی دچار خرابی و ایراد می گردد و در نتیجه باید به تعمیرگاه برگردد. در این شرایط ما فرآیند عیب یابی و تعمیرات موبایل را بدون دریافت هزینه مجدد انجام می دهیم. تمام خدمات تعمیرات از ضمانت مدت دار بهره می برند.

تعمیرات آیفون ، تعمیر تخصصی آیفون ، پایدار موبایل ، تعویض ال سی دی آیفون

تعمیر گوشی سامسونگ ، تعمیرات گوشی سامسونگ ، تعمیر موبایل سامسونگ ، تعمیرات موبایل سامسونگ ، تعمیر تخصصی گوشی سامسونگ

تعمیر گوشی ایسوس ، تعمیرات تخصصی گوشی ایسوس ، asus phone repair ، تعویض ال سی دی گوشی ایسوس ، تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی ال جی ، تعمیرات تخصصی موبایل ال جی ، پایدار موبایل ، تعویض ال سی دی گوشی ال جی

تعمیر گوشی نوکیا ، تعمیرات تخصصی موبایل نوکیا ، پایدار موبایل ، تعمیرات تخصصی گوشی و موبایل Nokia

تعمیر گوشی شیائومی ، تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی ، تعویض ال س دی گوشی شیائومی ، تعویض گلس ، پایدار موبایل ، تعمیرات موبایل

تعمیر گوشی سونی ، تعمیرات تخصصی موبایل سونی ، تعمیر سونی ، تعمیر موبایل در محل سونی ، پایدار موبایل

تعمیر گوشی اچ تی سی ، تعمیرات موبایل اچ تی سی ، تعمیرات تخصصی htc ، htc phone repair

تعمیر گوشی بلک بری ، تعمیرات تخصصی گوشی بلک بری ، تعمیرات بلک بری ، تعویض ال سی دی بلک بری

تعمیر موتورولا ، تعمیر گوشی موتورولا ، تعمیرات تخصصی گوشی های موتو ، تعویض ال سی دی موتورولا

تعمیر گوشی هواوی ، تعمیرات تخصصی هواوی، تعویض ال سی دی گوشی هواوی ، پایدار موبایل ، تعمیرات تبلت هواوی