ارتباط با ما

ارتباط با ما

ارتباط با ما

ارتباط با ما

شماره تماس

شماره تماس کارشناس: ۰۹۱۲۲۸۰۹۶۶۱

چرا پایدار موبایل؟

شرکت پایدار موبایل تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در زمان مناسب بتواند به مشکلات شما پاسخگو باشد. توجه داشته باشید که تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت نیاز به یک پروسه دقیق با تجهیزات بروز داشته که ما بهره مندی از این موارد قادر به رفع هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری می باشیم. مجموعه ما بهره مندی از تیم متخصص و کارشناسان مجرب توانسته است در حوزه تعمیرات گوشی های هوشمند و تبلت به عنوان یک شرکت پیشرو شناخته شود. نکته قابل تامل در خدمات ارائه شده توسط پایدار موبایل می توان به خدمات پس از تعمیرات، عیب یابی رایگان، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، تعمیرکاران باتجربه و … اشاره نمود.

عیب یابی رایگان گوشی تلفن همراه و اعلام هزینه به مشتری

تعمیرات گوشی بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اما ما با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهیم که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است.
به طور حتم شما نیز از آیفون خود به مراتب استفاده می کنید و هرگونه ایراد در این گوشی ها باعث بوجود آمدن نقص و کمبود در کارهای روزانه شما می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی تلفن همراه خود دارید. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.
قطعات موبایل و تبلت که عنصر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی تلفن همراه داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورده لذا تعمیر هرگونه گوشی تلفن همراه در تعمیرگاه از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.
پایدار موبایل با تجربه فراوان خود در امر تعمیرات گوشی تلفن همراه، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده و شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید.  خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، برج بهار، طبقه سوم تجاری، واحد ۴۲۵

  Call Now Buttonتماس بگیرید Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
  ×

  سلام

  من پشتیبان پایدار موبایل هستم ، خوشحالم که در خدمت شما هستم

  × پشتیبانی