ارتباط با ما
ارتباط با ما

ارتباط با ما

بازدیدها: 516

شماره تماس: 66171299 – 66171680 – 021

واتس اپ : 09058505682

ارتباط با ما

ارتباط با ما
ارتباط با ما

چرا پایدار موبایل؟

شرکت پایدار موبایل تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در زمان مناسب بتواند به مشکلات شما پاسخگو باشد. توجه داشته باشید که تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت نیاز به یک پروسه دقیق با تجهیزات بروز داشته که ما بهره مندی از این موارد قادر به رفع هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری می باشیم. مجموعه ما بهره مندی از تیم متخصص و کارشناسان مجرب توانسته است در حوزه تعمیرات گوشی های هوشمند و تبلت به عنوان یک شرکت پیشرو شناخته شود. نکته قابل تامل در خدمات ارائه شده توسط پایدار موبایل می توان به خدمات پس از تعمیرات، عیب یابی رایگان، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، تعمیرکاران باتجربه و … اشاره نمود.

عیب یابی رایگان گوشی تلفن همراه و اعلام هزینه به مشتری

 

 

عیب یابی رایگان

تمامی مراحل عیب یابی دستگاه در طول دوره تعمیر به صورت رایگان انجام گرفته و هیچگونه هزینه را دربرنخواهد داشت. پایدار موبایل در پی تجربه چندین ساله خود در امر تعمیرات گوشی های هوشمند، امکان عیب یابی رایگان را پیش از تعمیر دستگاه شما فراهم نموده است. این فرآیند فاقد هرگونه هزینه مازاد در روند تعمیرات بوده بطوری که اگر در پایان این پروسه، تشخیص داده شود که گوشی قابلیت تعمیر ندارد. شما لازم به پرداخت هیچگونه هزینه ای نمی باشید

هزینه تعمیرات مناسب

قطعات موبایل و تبلت که عنضر اصلی تعمیرات بشمار رفته می توانند نقش بسزایی در تعمیرات گوشی و تبلت داشته باشند. اما پایدار موبایل با کم کردن واسطه ها این امکان را بوجود آورده است که در کنار تعمیرات سریع خود، در هزینه تعمیرات نیز کاهش محسوسی را بوجود آورد لذا تعمیر هرگونه گوشی و تبلت در پایدار موبایل از مناسب ترین قیمت تعمیرات بهره می برد.

تعمیرات ماندگار

]پایدار موبایل با توجه به نقش بالای گوشی در زندگی روزمره کاربران این توانایی را دارد که در زمان مناسبی گوشی را تعمیر نماید. به طور حتم شما نیز از گوشی و تبلت خود به وفور استفاده کرده و جز جدایی ناپذیر زندگی شما بشمار می رود لذا هرگونه ایراد در این وسایل هوشمند باعث نقص و کمبود در کارهای روزانه می گردد. در کنار این موارد مشغله روزانه و سایر موارد این تهدید را بوجود آورده که نیاز به تعمیر سریع گوشی و تبلت خود دارد. پایدار موبایل با توانایی تعمیرکاران خود می تواند در زمان بسیار کمی دستگاه شما را تعمیر نماید.

گارانتی تعمیرات

هرگونه تعمیر گوشی های هوشمند در پایدار موبایل از گارانتی مشخصی بهره می برد تا از کیفیت تعمیرات اطمینان یابید. تعمیرات گوشی بدون گارانتی یعنی نداشتن اطمینان از درست شدن کامل دستگاه، اماپایدار موبایل با گارانتی تمامی خدمات تعمیرات خود این اطمینان را به شما می دهد که تعمیر دستگاه با بالاترین دقت ممکن انجام گرفته است. این گارانتی که با توجه به نوع تعمیرات متغییر است ولی این اطمینان را به شما می دهیم که گوشی و تبلت شما پس از فرآیند تعمیرات به شکل سابق شده و عملکرد قبلی را به همراه دارد.

    Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
    Call Now Buttonتماس بگیرید